Forums  ›  Medical - Медицина  ›  Diseases and Prevention - Болести и Предпазване

безопзсният секс

Статистиката за абортите е стряскаща, но това все пак е право на личен избор. Ако единият от 2мата в една сексуална връзка не иска да създава поколение знаем че има как да се предпази..... Но има и нещо друго за някои "мъже" ползването на презерватив е унижение, все едно жените ги смятали за болни или тем подобни глупости, някои такива господа използват найвността на някои момичета и резултатие се виждат пред АГ болница.... Има момчета които не знаят как се поставя презерватив - въпреки че на повечето марки в опаковките има инструкция за "монтаж и експлоатация"! Не е смешно преди години една приятелка се опалака че с партньора си често "пукали гума" и ми изброи 3 марки които не би трябвало да се случва толкова често, попитах как ги слагат и се оказа че просто не ги поставят правилно, след този разговор проблемите спряха...... Не е срамо да се скъса презерватив и на мен ми се е случвало, има медикаменти вярно че напоследък им надуха цените, но гледането на дете определено е по скъпо.... не вярваите на разни легенди че ако се подмиете навреме и други такива не можете да забременеете - просто дърпате дявола за опашката.... Като доиде дума за хапчетата - най добре е да се консултирате с гинеколог, за да избегнете неприятните ефекти от хормоналните таблетки...... Има и импланти на хормонална основа слагат се в рамото и дейтсват няколко месеца...